0 (800) 40-17-15
UA
RU
08:00 - 21:00
Для бизнесу
|
(067) 488-17-51
info@lima.net.ua
Для бізнесу
Наші переваги

Безкоштовний виїзд фахівця на огляд об'єкта

Безпека кожного клієнта дуже важлива для нас. Саме з цього ми надаємо таку послугу, як безкоштовний виїзд нашого фахівця для огляду об'єкта і складання точного кошторису.

1

Індивідуальний підхід і рішення задач

Наші фахівці знайдуть рішення будь-якого завдання клієнта незалежно від складності, а також вислухають і підберуть індивідуальне обладнання за його бажанням.

2

Швидкий прорахунок кошторису

Звертаючись до нас, клієнти не стикаються з довгим прорахунком кошторису, тому що ми виконуємо даний пункт в найкоротші терміни.

3

Комплексні рішення під ключ від А до Я

Наша компанія має досвід вирішення комплексних завдань різних складнощів. Ми завжди намагаємося зробити так, щоб клієнту при комплексному вирішенні кошторис виходив більш вигідно, ніж рішення його завдань окремо.

4

Різні види оплати

для Вашої зручності

Ви можете оплатити наші послуги наступними варіантами:

  • Готівковий розрахунок
  • Безготівковий розрахунок
  • Безготівковий розрахунок з ПДВ
  • Послуга "Оплата частинами"
5

Компанія на ринку

понад 10 років

Наша компанія успішно працює на ринку з 2009 року. За цей період ми надали послуги великій кількості компаній. В їх число входять: держпідприємства, митні служби, навчальні заклади, СГ підприємства, великі торгові мережі та приватні особи.

6
Про компанію
Наша компанія успішно працює на ринку з 2009 року.
За цей період ми надали послуги великій кількості компаній. В це число входять: держпідприємства, митні служби, навчальні заклади, СГ підприємства, великі торгові мережі та приватні особи.

Завдяки злагодженій роботі нашої команди під керівництвом Луб Павла Миколайовича, компанія LIMANET чесно заробила авторитет та довіру серед клієнтів на ринку у сфері надання послуг інтернет-провайдингу та рішень безпеки.
© 2021 ТОВ "Ліманет". Всі права захищені
Залишіть свої дані для зворотного зв'язку
Ваша пошта
Ваше ПІБ
Ваш номер телефону